Nabídka ohňostrojů

   Cena ohňostroje se odvíjí od mnoha faktorů, záleží na povaze akce, při jejíž příležitosti je ohňostroj odpalován, na velikosti, délce i na použitých efektech, kterých je opravdu široká škála. Uvedené ceny jsou orientační, záleží na Vás, kolik chcete investovat.

Malé ohňostroje

   Zahradní párty, oslavy narozenin, svatby, podnikové večírky, soukromé akce... Zde můžete využít buď sestavy pro vlastní odpálení (sestavené z pyrotechniky II. třídy nebezpečnosti cca od 1 000,- Kč výše) nebo ohňostroj provedený zkušeným odpalovačem - od 6 000,- Kč výše.

Střední ohňostroje

   Ohňostroje střední velikosti cca od 8 000,- Kč výše jsou vhodné např. pro venkovské slavnosti, zámecké noci, hasičské soutěže, větší soukromé akce, na pálení čarodějnic, na Mikuláše, rozsvěcení vánočního stromu, silvestrovské oslavy... Zde se používá pyrotechnika větší ráže, odpal provádí zkušený odpalovač. 

Velké ohňostroje

   Ohňostroje větší velikosti od 20 000,- Kč výše, např. městské slavnosti, silvestrovské oslavy...

Speciální efekty

   K doplnění ohňostroje je možno použít i speciální efekty, jako ohněpády, ohnivé fontány či sršící číslice nebo písmena.

 

Všechny ohňostroje jsou připravovány na míru podle příležitosti, ke které jsou určeny a dle přání zákazníka, s výběrem Vám poradíme. Prodáváme taktéž zábavnou pyrotechniku od přímého dovozce. 

Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám je zodpovíme a poradíme.

 

Dodací lhůty a doprava:

Ohňostroje menšího rozsahu je nutno objednat cca týden předem, u větších je objednací doba 14 dní a více. Doprava: 10 Kč/ 1km